Láska Kristova

Je úchvatný plamen

do modra zbarvený

A celý svět i nebe i vesmír

V něm hoří – hoří – hoří

 

Božena Cibulková: Chvalozpěv lásky

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední aktuální události a děje

 

 

 

 

 

Některá práva vyhrazena.

Podmínky pro šíření informací z této stránky zde

 

 

 

 

Tento web je v rekonstrukci za účelem podání základního přehledu informací v aktuálních a aktualizovaných souvislostech.

Z tohoto důvodu byly některé stránky z tohoto webu odstraněny.

 

 

Kanál AMEZDAS na youtube.com

Videa dle tématu najdete na Video

 

Nová videa a stránky

 

Pár slov o umělém původu Měsíce (také o Luně  a o Nibiru) - co vás zajímá - video

Pár slov o Shamballe - video

Marsické zrcadlo a paralelní vesmíry, také o Atlantidě - video

 

 

 

 

 

 

 
9.7. 2019

V souvislosti s videem "Marsické zrcadlo a paralelní vesmíry, také o
Atlantidě", jsem nedávno  objevila článek "Náš vesmír má svůj zrcadlový
obraz, který existoval před Velkým třeskem", o názoru kanadských vědců, viz
(http://extrastory.cz/nas-vesmir-ma-svuj-zrcadlovy-obraz-ktery-existoval-pred-velkym-treskem.html?fbclid=IwAR2RFPUzcAC0C8t6rt7j05F1tnfadca8QfyeOHyGCtvC-HiO96)


Tento názor, je pro mne velmi zajímavý v souvislosti s tím, co ve svém
posledním videu říkám o marsickém zrcadle a o prohození toho, co je nahoře
a dole, co je vlevo a vpravo, apod., v důsledku proměny atlantského
krystalu, viz zmíněné video.

Navíc, dnes jsem objevila  zajímavý článek  o hledání zrcadlového vesmíru v
rámci experimentu pro prokázání paralelní existence, viz
(https://techfocus.cz/veda-vesmir/1404-hledani-zrcadloveho-vesmiru-vedci-zkusi-experimenty-k-prokazani-paralelni-existence.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&fbclid=IwAR14KXfrRNnBzuIHwl9m3UqXuOPc2wXPeBzBlK5aINRLCQNC2Aa7qb0ga8I)


Video "Marsické zrcadlo a paralelní vesmíry, také o Atlantidě" 
zde.

 

 

2.7.2019

Dne 30.6.1908  se na Sibiři odehrála proslulá záhadná tzv. tunguzská událost.
Tuto záhadu vysvětluji ve  videu "
Sibiřská hvězda, Niberická hvězda, Kroměřížská hvězda a další".
 

 

25.12.2018

 

Jupiterská růže dne 26.12. od 9:00 do 12.00

V uvedeném čase se lidským prostorem provine nádherná jupiterská růže.

 

 

25.12.2018

Mystická serafínská obloha

 

Ve 22:00 se rozvine kolem Země serafínská mystická obloha a na cca deset minut se připne k zemské obloze a prostoupí jí něžným třpytem. Odlesk tohoto třpytu ulpí v zornici každého láskyplného duchovního člověka na Zemi. Těm, kteří již vydávají láskyplnost do prostoru v plnosti, ulpí v zornici i samotný třpyt serafínské mystické oblohy.

 

 

25.12.2018

Pročišťování

 

Dne 25.12. v jeho první sekundě začalo pročišťování lidského prostoru v součinnosti andělů Jupiterské oblasti a týmů Vysoké Galaxie. Toto pročišťování navázalo na pročišťování lidského prostoru, který zahájila Vysoká Galaxie dne 22.12. v 16.00. Podrobnosti budou dodány v následujících dnech.

 

 

25.12.2018

Zviditelnění andělů Jupiterské oblasti

 

Zviditelnění bude probíhat od 00:01 dne 25.12. do 24:00 25.12. rozložením nádherného útvaru v podobě sněhobílého vějíře, který se začne vytáčet ze souhvězdí Lva. Toto zviditelnění bude umožněno díky pomoci týmů Vysoké Galaxie a proběhne na dvou úrovních. První úrovní bude zvláštní krása oblohy a hra světel do obrazů, druhou úrovní budou vzkazy předané "První andělem" Jupiterské oblasti planetě Zemi. Tyto vzkazy budou mít charakter zvukových signálů a obrazců a radiací, zachytitelných jemnou vyspělou zemskou technikou. Andělé Jupiterské oblasti již roky Jupiterskou oblast, vzhledem k útokům z kosmu, neobývají.

 

 

22.12.2018 od 12:00 do 16:00

 

Zviditelnění kapitána První lodě První flotily Vysoké Galaxie proběhlo od 12:00 do 16:00. K Zemi byly z první lodi vyslány vzkazy. Tomuto zviditelnění se vzkazy předcházel, a také ho doprovázel, úporný odpor a útoky jak ze strany útočících entit z vesmíru, tak ze Země. Země byla ostřelována útočníky jak z venku, tak zevnitř. Rovněž se stejná reakce dostavila brzy po ukončení vzkazů. Vzkazy vyslané z První lodi, kromě jiného, varovaly před důsledky používání nebezpečných technologií v zemských laboratořích a před jejich dalším rozvojem.

 

 

20.12.2018

Zviditelnění první lodě První flotily Vysoké Galaxie

 

Dnes mezi 11:30 a 12:30 se skrze pás mezi Atlantou a Omskem začne rýsovat první loď První flotily Vysoké Galaxie. Její frekvence budou zachytitelné některými přístroji. Tuto událost v jejím průběhu namluvím pro video, které co nejdříve dodám na Kanál AMEZDAS na youtube.com.

 

 

20.12.2018

První videa

Záznamy informací k dějům Zviditelnění Vysoké Galaxie mezi cca 21:00 dne 19.12 a a 00:15 dne 20.12. 2018

 

Děje, které se odehrály mezi cca  21:00 dne 19.12. a 00:15 dne 20. 12. 2018 jsou zaznamenány ve videu Zviditelnění Vysoké Galaxie, první část, 20.12.2018.

Děje, které se odehrály mezi cca  9:00 dne 19.12. a 00:15 dne 20. 12. 2018 jsou zaznamenány ve videu  "Zviditelnění Vysoké Galaxie, první část, 20.12.2018".

 

 

19.12.2018

Zviditelnění Vysoké Galaxie od první sekundy po nadcházející půlnoci

 

Zviditelnění Vysoké Galaxie  se začne projevovat zvlněným paprskem první v 00:01 SEČ dne 20.12.2018 v souhvězdí Váhy, Pastýř, Orion a Panna. Tento zvlněný paprsek obemkne Zemi a vytvoří kolem ní zlatostříbrný pás. Z tohoto pásu se jako první informace má objevit tvar otáčejícího se a protáčejícího ciferníku hodin a z něho vyjdou paprsky nad jednotlivá území planety Země. Zvláštní pás se má rozložit mezi vybraným prostorem Omské oblasti a Atlanty. Tento pás se prohne nad územím České a Slovenské republiky a vytvoří šestiúhelník, jehož body budou jiskřit v prostoru měst Neratovice, Vodňany, Budišovice, Uherský Brod, Bánovce nad Bebravou a Brezno.

Ve zmíněném pásu mezi Omskou oblastí a Atlantou a v prostoru zmíněného šestiúhelníku budou hlavní kaskády poselství planetě Zemi. Ke každému národu, ke každému území dorazí paprsek s poselstvím.

První fáze zviditelnění s poselstvím Vysoké Galaxie  proběhne dne 20.12.2018.

Druhá fáze zviditelnění proběhne 22.12.2018.

Podrobnější informace budu dodávat průběžně, jak na Aktuálně www.amezdas.cz, tak na videích kanálu Amezdas.

Dne 25.12.2018 umožní Vysoká Galaxie zviditelnění a poselství andělů z Jupiterské oblasti.

 

 

15.9.2018 

Náraz vln "slunečního černého větru" dne 15.9.2018 kolem 02:00 SEČ

 

Elektromagnetická vlna "černého slunečního větru" dnes v noci (VG mi řekla, že to bylo dnes kolem 2:00 SEČ) udeřila do elektromagnetického pláště Země a tím i do elektromagnetického pláště lidí žijících na Zemi. To, co nazývám "černým slunečním větrem souvisí" s uvolňováním částic "černé hmoty" a antihmoty" v souvislosti s jevem "černé slunce", o kterém jsem již cca týden ze strany VG informována. Vzhledem k intenzitě " černého slunečního větru, a vzhledem k jeho dalším vlastnostem, lze tento vítr označit také jako "elektromagnetický kosmický vítr".

Pocítila jsem jeho náraz ve třech vlnách v intenzitě a prudkosti tak silné, že jsem se obávala, že mne roztrhnou. Nejsilnější byla první vlna. Po chvíli přišly za sebou po nejsilnější první vlně dvě další vlny. První z těchto dvou dalších vln byla o něco slabší než ta hlavní, druhá z těchto následujících vln byla o něco slabší než ta první.

 

 

 

5.9.2018

 

"Zviditelnění" blízkosti flotil Vysoké Galaxie u Země 20.12.2018 SEČ

Zatím nevím, jestli a do jaké míry zviditelnění bude zachytitelné "lidským okem". Lidé s postupnou sestavou aurického komplexu by toto zviditelnění měli vnímat, rozhodně bude zachytitelné některými přístroji. Postupně budou dodávány další informace.

 

  

 

30.4.2017

 

Vstup "Československé komety" do souhvězdí Herkules"

představuje transformační etapu jak na úrovni společenského vědomí, tak na úrovni dimenzionálního vzestupu. O této události je připravováno video.

 

 

9.3. 2017

 

Kometa Hojnost v hojnosti se "řítí" sluneční soustavou. Opustila dne 7. 3. krátce před půlnocí  SEČ zlatý pás Oortova oblaku a vplula do Kuiperova pásu.

V něm dokončila svoji chemickou definici. Kuiperův pás opustila dne 9. 3. kolem 02,30 hod SEČ (ráno).

     V Oortové oblaku a v Kuiperově pásu je jiný čas. V Ortově oblaku je čas "alfa-omega" vzniku sluneční soustavy. V Kuiperově pásu je čas "XZ", jinými slovy, "čas komprese Oortova oblaku", čili čas kompresní.

 

 

1.1.2017


Mluvčím Vysoké Galaxie pro Zemi se stal Eogus z Vysoké Panny.

Vystřídal tak Tindra-n z Vysokých Plejád.

 

 

 

 

31.12.2016

 

Stane se v roce 2017

 

 S úderem první sekundy roku 2017

- ruší se trestná karma Kanady, USA, Mexika a Japonska,

- ve slovanských zemích vstupují do výrazné aktivity jejich duchovní parlamenty,

- nastává čtyřleté období přestupu ze systému kvantových mechanismů do andělskolidského  systému,

  který nazývám „koberce dobra“ (bude vysvětleno na videu),

- zahajuje se tvorba prvního duchovního souhvězdí, čímž se opět výrazně limituje, až vylučuje, astrologická předpověď.

 

 

 

31.12. 2016

Vánoční  a novoroční dárek!

 

Kometa Hojnost v hojnosti

 

Na svou cestu se z Oortova oblaku vydá 7.3.2017 a přinese úlevu všem. Ponese v sobě informaci andělské i lidské duchovní vysoké podstaty. Po té, co se přiblíží ke Slunci a zrealizuje u něho svoji sluneční genezi, bude mít 8 výrazných trysek a v určené chvíli se kolem jejího základního chvostu vytvoří prstenec. Přinese nám látky a vibrace, které zemská hmota, zemská silová struktura a lidská těla potřebuji pro svoji další a vyšší formu existence. Bude zároveň znamením nového ekonomického systému.

Informaci přání univerzální lásky do ní můžete vkládat během videozáznamu, a to až do konce února roku 2017.

Kometa Hojnost v hojnosti ponese váš vibrační otisk, vaši vibrační fotografii, jestliže jste do ní vložili přání univerzální lásky. Tato fotografie bude viditelná ve hrubohmotné i jemnohmotné sluneční soustavě během letu komety a podle ní vás najdou odloučené blízké bytosti. Video Kometa Hojnost v hojnosti zde

 

 

22.12.2015

 

Nový rok 2016 začal z hlediska zásadní kvantitativní změny hmoty již 22.12.2015 jako první světelný rok, viz video Rok 2016 – první světelný rok, úvodní pohled. Podrobnější informace budou postupně dodávány.

 

 

3.5.2015

Akt Boží milosti - osvobození od negativních rolí

 Z Milosti Boží Kristus vyhlašuje odnětí negativních rolí těm, kteří se v nich nacházejí. Osvobození od negativních rolí bude postupně dáno každému, kdo se v negativní roli  v tomto matrixovém světě nachází.

 První fáze je realizována v těchto dnech.

Aktem Boží milosti ve dnech oslav vítězství dobra nad zlem -  ukončení druhé světové války, Kristus osvobozuje od negativních rolí příslušníky  Českého národa a národů či státních celků (např. USA), které se podílely na osvobození zemí od nacismu, nebo byly jeho obětí,  pokud se na jednotlivce vztahuje alespoň jedna z podmínek níže uvedených.

Od negativních rolí jsou osvobozováni ti,

-         v jejichž rodě někdo položil život pro Krista či pro Krista prožil život obětní,

-         v jejichž rodě položil někdo z lásky k vlasti život za vlast či z čistého úmyslu život za jiného člověka;

-         kteří ve svém nynějším životě projevili alespoň jednou milosrdenství z čistého soucitu,

-         kteří již litují a napravují alespoň jedno ze svých vážných provinění z pohnutky upřímné lítosti jako upřímné pokání,

-         za které k Trůnu Božímu dosáhla světelná zář modliteb, byť třeba vyslovených i adresně pouze jako za pachatele, aniž by  modlící se za ně znal jejich jméno či tvář.  

Vyhlášení osvobození od negativních rolí souvisí se změnou zodiakálních příběhů a drah planet a hvězd centrovaných úhlem  vytvořeným z paralelních světů a z matrixového světa.

 Příčiny a důsledky negativních rolí přesahují zákony karmy, která neovlivňuje paralelní světy a další dosud neznámé ko-existence a není jimi ovlivněna. Negativní role nejsou totéž jako provinění; byly kdysi těm a se souhlasem těch, kteří v těchto rolích působí,  z dosud tajených příčin přiděleny, i když se většinou odehrávají jako provinění, která mají pro pachatele karmický dopad. Ti, kteří v negativních rolích jsou, mohou totiž být přiváděni do situací, kdy negativní roli vykonávají i bez vědomí si důsledků svého jednání či činu či slov, a aniž by chtěli cokoliv negativně ovlivnit.

Ač by se mohlo jevit, že v duchovním světě je větším nebezpečím negace duchů než jejich neutralita ( v asociaci na politickou a psychologickou terminologii), je tomu naopak. Duchovní negace je totiž již projevenost (byť s hroznými či hrůznými důsledky), kterou lze řešit a skrze kterou se problémy v paralelních světech promítnutím do matrixového světa řeší. S jejími původci lze jednat jako s oponenty dobra. S neutrálními duchy tak nelze. Nejsou si vědomi ani dobra ani zla a chovají se tudíž mimo dualitu matrixu, a jelikož si nejsou vědomi dobra a jeho protipólu, jejich počínání může způsobovat vážné  nepředpokládané škody a představovat různá neodhadnutelná nebezpečí. Duchovní neutralita totiž např. nevylučuje, že by nezaútočili na Zemi.

 

 

Milost pro Adolfa Hitlera

Protože k Božímu Trůnu dosáhla vlna jasu modliteb za toho (i od mnohých na jeho příkaz umučených, vyvražděných, i od mnohých, kterým byli umučeni či zabiti jejich blízcí)  který v tomto světě v první polovině minulého století ve své negativní roli nasál akumulující se negativní energie, vydává Kristus milost osvobození od negativní role  bytosti, která tak strašlivě ovlivnila dějiny tohoto světa v minulém tisíciletí, Adolfu Hitlerovi.

© Ludmila Kozáčková, 2010-2019

Autor obrázku Mléčná dráha v grafice Amezdas: Frida Hansen, veřejná doména