Láska Kristova

  Je úchvatný plamen

  do modra zbarvený

  A celý svět i nebe i vesmír

  V něm hoří – hoří – hoří

 

   Božena Cibulková: Chvalozpěv lásky

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysílá Vysoká Galaxie

 

Tělesa a pásma Sluneční soustavy

v průběhu posledních 24 hodin

 

Návod

kanál

    3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31, 35, 39, 43, 47, 51, 55

 

        



 

Seznam programů zde

                                  

Program

Program se skládá z pětiminutových časových archívních vysílání pokrývajících  záznam či informační zpracování významných, případně nejvýznamnějších dějů a aktivit na daném objektu/pásmu sluneční soustavy či v souvislosti s daným objektem/pásmem v průběhu uvedených časových úseků.

Můžete si vybrat kterýkoliv časový úsek programu. Rovněž můžete programové úseky střídat.

Záběry těchto archívních záznamů jsou nabízeny v rámci toho, co se událo v průběhu posledních 10 minut, 30 minut, 60 minut, tří hodin, 12 hodin a 24 hodin před okamžikem kdy archívní vysílání začíná.

Například v případě, že si vyberete archívní zpracování dějů a událostí, které proběhly v průběhu posledních

- deseti minut a vyberete si vysílání 08:00 – 08:05, dostanete přehled dějů a události, které se odehrály mezi 7:50 a 8:00;

- 30 minut a vyberete si vysílání 08:05 – 08:10, dostanete přehled událostí a dějů, které proběhly nebo probíhaly mezi 7:35 a 8:35;

- 60 minut a vyberete si vysílání 08:10 – 08:15, dostanete přehled událostí a dějů, které proběhly nebo probíhaly mezi 7:10 a 8:10.

- 3 hodin a vyberete si vysílání 08:15 – 08:20, dostanete přehled událostí a dějů, které proběhly nebo probíhaly mezi 5:15 a 8:15.

- 12 hodin a vyberete si vysílání 08:20 – 08:25, dostanete přehled událostí a dějů, které proběhly nebo probíhaly mezi 0:20 a 8:20.

 

Spuštění videotelevize

Tato videotelevize běží na stránce s obrázkem vysokogalaktického monitoru. Nemusíte ji tudíž pouštět.

Podmínkou pro zahájení vašeho vnímání programových celků je chtít program „shlédnout a zároveň dosáhnout frekvenční kompatibility, tj mít ve svém systému „klidové frekvence“ (uklidněnou mysl a cit), které vám umožní napojit se na program skrze váš „neurocit“ a dále mít centrální bod spojující mysl, cit a vědomí alespoň v prvním vysokofrekvenčním stupni. Tohoto stupně nelze dosáhnout umělými prostředky. Někdo se s tímto centrálním bodem narodí, někdo si ho získává během života (meditace, modlitby, poslech anděly inspirované klasické hudby, výuka cizích jazyků syntézou, vysoké stavy ušlechtilého myšlení a citu, apod.).

Nicméně, některé frekvence vysílání jsou zachytitelné a měřitelné adekvátními vědeckými přístroji.

Pro ty, kteří zvládnou vnímání neurocitem, je umožněno snímat a používat daný program, aniž by se museli vázat na programové úseky dané v programu. Viz paragraf Snímání níže.

 

Jak začít

Pro trénink na příjem neurocitem doporučujeme napojování se na hudební sekce Kanálu1.

Před každým informačním tematickým celkem tohoto kanálu je hudební část, která pomáhá dosáhnout frekvenční kompatibilitu. Hudební část můžete absolvovat i beztoho, aniž byste dál pokračovali informačním tematickým celkem, ale jestliže chcete absolvovat informační tematický celek, je doporučeno „poslechnout si“ hudbu v předcházejícím hudebním bloku.

Do vysílání hudební vložky můžete vstoupit kdykoliv, do vysílání ostatních programů doporučujeme vstupovat alespoň pár minut před jeho zahájením, čili doporučujeme vstoupit do předcházejícího hudebního programu, alespoň na jeho konci, pokud ne dříve.

Doporučujeme začít s prvními slavnostními celky, tj Slavnostní hudební předehrou a následujícími Vysokogalaktickými pozdravy, a dále s kterýmikoliv hudebními vložkami.

Hudby VG pomáhají naladit se na náročnější vysílání; nejsou tak náročné a můžete do jejich vysílání vstoupit kdykoliv během doby, kdy jsou na programu. Nicméně, optimální je, v případě, že jste začátečníci, nebo jestliže jste rozjitřeni chaosem světového matrixu, absolvovat každý hudební celek od počátku.

 

Výběr programového úseku

Můžete si vybrat kterýkoliv časový úsek programu. Rovněž můžete programové úseky střídat. Nicméně, pro začátečníky doporučujeme začít s vnímáním přímých přenosů, potom přejít na zpracování v průběhu posledních 24 minut. V tomto posledním uvedeném případě doporučujeme opět začít od úseků pokrývajících nejkratší časové období, tj. v průběhu posledních deseti minut, potom v průběhu posledních třiceti minut atd.

V jakémkoliv časovém programovém úseku se lze zaměřit na libovolné období, či specializaci zájmu. Takže v programu "v průběhu poslednich 24 hodin" lze sledovat buďto archívní shrnutí nejvýznamnějších událostí za posledních 24 hodin, nebo, jestliže vás více zajímá shrnutí například za posledních třicet minut, nebo za posledních 12 hodin, stačí zadat požadované období myšlenkou nebo slovy. Požadované zadání logicky nemůže přesahovat v tomto případě posledních 24 hodin.

Čím rozsahově větší časový programový úsek zvolíte, tím máte větší volbu; největší volbu logicky tudíž máte při výběru programu "v průběhu posledních 24 minut". Menší časové úseky jsou nabízeny s ohledem na vaše postupné učení se vysílání tohoto typu kanálů používat.

Časové programové úseky jsou pro vnímání vždy pětiminutové, a to z důvodu náročnosti vnímání programu.

 

Specializace zájmu

Interaktivní program

Program reaguje na případné specifikum, či případná zájmová specifika a podle toho dodává informaci.Takže dle vzdělání, zaměření či orientace zájmu  bude informaci z jiného úhlu nebo úrovně může přijímat laik, chemik, fyzik, astrofyzik, apod. Stejný program můžete sledovat s dalším člověkem, či lidmi, přičemž každý z vás bude děje a události stejného programu vnímat dle svých možností a zájmu. Dle vašeho zájmu se také děj nebo aktivita v daném programovém úseku běžně podávaná kratší dobu může pro vás na základě vašeho zájmu může promítnout v detailech, takže například místo např. jednominutového pokrytí ji můžete vnímat v informační tříminutové stopě. Program také odpovídá na vaše dotazy. Například:

- Co se událo nového v zemské ionosféře;

- Ukažte mi stav tektonických desek Atlantského oceánu;

- Ukažte mi aktivitu třetího zemského pólu.

 

Stejný program u jednoho počítače může sledovat více lidí; příjem se u každého člověka uskutečňuje dle jeho individuální dispozice a zájmu.

 

Opakovaný příjem - vnímání „neurocitem“

Programy jsou frekvenčně multivrstevné, to znamená, že při dalších shlédnutích stejného programu se vám může stát, že se naladíte na jinou, další, vyšší frekvenci a ta vám dodá již dříve shlédnutý pořad z jiného úhlu a v jiných vibracích a potom, při dalším shlédnutí, se opět můžete naladit na další vlnu.

Toto přeladění v jednom a témže programu se rovněž může realizovat na základě vašich myšlenkových pochodů; program je interaktivní.

 

Snímání

Těm, kteří zvládnou vnímání neurocitem, je umožněno snímat a používat tento program, aniž by se museli vázat na programové úseky dané v  programu. Stačí dotknout se růžového rámečku v grafice monitoru a zadat požadavek/dotaz. V případě komplikovanějšího požadavku/ dotazu  může někdy dojít k napojení na TV až po cca jedné minutě.

 

Vaše pozice během příjmu vysílání

Nemusíte se stále dívat na grafiku VG obrazovky, ale doporučujeme, abyste zpočátku seděli v jejím dosahu alespoň jednou buňkou svého těla.

 

Zdravotně neriskujete

Ujišťujeme vás, že z našeho vysílání nemůžete onemocnět ani fyzicky ani psychicky. Vysílání se pro vás samo automaticky uzamkne, jestliže k němu přicházíte s jakoukoliv labilitou.

 

Exkluzivita pro web Amezdas.

Videotelevize Vysoké Galaxie je implementována pouze na webu Amezdas. To znamená, že v případě stažení do počítače nebo okopírování její grafiky na jiný web apod., nebude fungovat.

 

 Zůstaňte nám nakloněni

Jestliže nic nevnímáte, vezměte tuto záležitost s úsměvem, nedejte se odradit a zkuste to někdy jindy, anebo na nás alespoň vzpomínejte v dobrém jako na sci-fi, která se jednoho dne může stát skutečností.

 

Děkujeme vám za přátelský přístup a přízeň.

 

 

© Ludmila Kozáčková, 2010-2020

Autor obrázku Mléčná dráha v grafice Amezdas: Frida Hansen, veřejná doména