Domů   Mystika Amezdas   Video   Aktuálně   Krystal Sírius   Kontakt

 

Kdo jsem

 

 

 

 

         15 let jsem spolupracovala s Boženkou Cibulkovou v jejím Andělsko-lidském společenství. Boženka Cibulková mne informovala o tom, že po jejím odchodu z tohoto světa budu pokračovat v Kristově programu; viděla mne zpracovávat a přijímat informace. Sdělila mi to několikrát soukromě, tajně. Neměl o tom nikdo vědět;  kromě jiného, také z důvodu mojí bezpečnosti.

Boženka mi na žádost andělů za jejich stranu předala body pro realizaci programu vytyčeného anděly pro stranu lidskou do třetího tisíciletí. Jedním z těch bodů byla komunikace s mimozemskými civilizacemi.

 

Boženka přešla na druhou stranu života v roce 1995. V roce 2004 mi Kristus oznámil, že si mne vyvolil jako prostředníka a že brzy nastane chvíle, kdy mne do této úlohy uvede. V březnu 2009 jsem prožila mimozemský útok na Zemi. Záhy po tomto útoku se mnou Kristus vstoupil do komunikace v rámci ochrany lidstva a Země před útoky, také v rámci Jeho programu Spásy pro lidstvo a vesmír, a po té se mnou začali komunikovat andělé, archandělé a vysoké kosmické bytosti a duchové hvězd a planet, nejenom o Zemi a lidstvu, ale také o vesmíru. Otevřely se mi energie přírody, planet a hvězd.  Tak se naplnil můj zážitek, který jsem měla ve věku čtyř let, kdy ke mně promluvil někdo, který se mi představil jako Ten, který vidí do mých myšlenek a ví o všem, co cítím a prožívám, který vidí skrze zdi, který stvořil vše, co jest, i hvězdy nad mojí hlavou. Ukázal mi je a řekl mi, že jednoho dne jim budu pomáhat. Řekl, že se mi ozve, až dorostu, potom že mne k pomoci lidem a hvězdám povolá.

 

Toto povolání je přenášeno na každého; týká se každého, kdo dosáhne určitého stupně duchovního vývoje. 

Azdras

 

  

  

 

© Ludmila Kozáčková 2010-2021